AN78L15ME1
PanasonicPanasonic
AN78L15ME1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AN78L15ME1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 15V 100MA 3HSIP
Ngā Rauemi: AN78L15ME1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AN78L15ME1
Tau Wae AN78L15ME1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 15V 100MA 3HSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5448 pcs Pepa Raraunga AN78L15ME1.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 35V
Pūrere Pūrere Whakarato 3-HSIP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 48dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AN78L15M(E1)
AN78L15M-(E1)
AN78L15M-(E1)TR
AN78L15M-E1
AN78L15M-E1TR
AN78L15ME1TR
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 3-HSIP I teie nei - Quiescent (Iq) 3.5mA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana -