AH72504569-A
Hua Hua
Tau Wae: AH72504569-A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V
Ngā Rauemi: AH72504569-A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AH72504569-A
Tau Wae AH72504569-A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NC 10A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4048 pcs Pepa Raraunga AH72504569-A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa AH7 Whakaputa Mana 25gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.030" (0.76mm) Tae Mahi -25°C ~ 80°C
Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm) Te Kaha Mahi 100gf
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.016" (0.4mm)
Whakatauranga onamata 10A (AC), 600mA (DC) Takahanga SPST-NC