AH72503569-A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AH72503569-A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPST-NC 5A 250V
Ngā Rauemi: AH72503569-A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AH72503569-A
Tau Wae AH72503569-A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPST-NC 5A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5856 pcs Pepa Raraunga AH72503569-A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa AH7 Whakaputa Mana 12gf
Pretravel 0.063" (1.6mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.030" (0.76mm) Tae Mahi -25°C ~ 80°C
Tūnga Mahi 0.579" (14.7mm) Te Kaha Mahi 50gf
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.016" (0.4mm)
Whakatauranga onamata 5A (AC), 500mA (DC) Takahanga SPST-NC