AGQ210A24
PanasonicPanasonic
AGQ210A24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGQ210A24
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: AGQ210A24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGQ210A24
Tau Wae AGQ210A24 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20700 pcs Pepa Raraunga AGQ210A24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGQ Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 4.8 kOhms
Kohikohi Miihini 120 mW Kohikohi Kei te Aukati 5.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AGQ210A24Z
AGQ210A24Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V