AGQ210A12
PanasonicPanasonic
AGQ210A12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGQ210A12
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
Ngā Rauemi: AGQ210A12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGQ210A12
Tau Wae AGQ210A12 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33419 pcs Pepa Raraunga AGQ210A12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGQ Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 4ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Latching, Single Coil Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms
Kohikohi Miihini 100 mW Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AGQ210A12Z
AGQ210A12Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 125V