AGN260S12
PanasonicPanasonic
AGN260S12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGN260S12
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: AGN260S12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGN260S12
Tau Wae AGN260S12 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22617 pcs Pepa Raraunga AGN260S12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGN Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2614 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms Kohikohi Miihini 100 mW
Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA