AGN260A24
PanasonicPanasonic
AGN260A24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGN260A24
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: AGN260A24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGN260A24
Tau Wae AGN260A24 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20976 pcs Pepa Raraunga AGN260A24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGN Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-2611 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 4.8 kOhms Kohikohi Miihini 120 mW
Kohikohi Kei te Aukati 5.0mA