AGN200A24
PanasonicPanasonic
AGN200A24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGN200A24
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: AGN200A24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGN200A24
Tau Wae AGN200A24 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37825 pcs Pepa Raraunga AGN200A24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGN Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1235
255-1235-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.5 kOhms Kohikohi Miihini 230 mW
Kohikohi Kei te Aukati 9.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AGN200A1HX
AGN200A1HX
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 36440 pcs
Tikiake: AGN200A1HX.pdf
RFQ
AGN200A12X
AGN200A12X
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 37301 pcs
Tikiake: AGN200A12X.pdf
RFQ
AGN200A24X
AGN200A24X
Tikiake: AGN200A24X.pdf
AGN200A4HZ
AGN200A4HZ
Tikiake: AGN200A4HZ.pdf
AGN200A4H
AGN200A4H
Tikiake: AGN200A4H.pdf
AGN200A24Z
AGN200A24Z