AGN200A12
PanasonicPanasonic
AGN200A12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AGN200A12
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
Ngā Rauemi: AGN200A12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AGN200A12
Tau Wae AGN200A12 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42452 pcs Pepa Raraunga AGN200A12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 125VAC, 110VDC - Max
Raupapa AGN Wā Whakaora 4ms
Momo Tae Telecom Packaging Tube
Ētahi Ingoa 255-1234
255-1234-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 4ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A
Whakaaetanga Mea Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AGN200A09Z
AGN200A09Z
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
I roto i te taonga: 44529 pcs
Tikiake: AGN200A09Z.pdf
RFQ
AGN200A12X
AGN200A12X
Kaihanga: Panasonic