ABS1512519
PanasonicPanasonic
ABS1512519 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABS1512519
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: ABS1512519.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABS1512519
Tau Wae ABS1512519 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32082 pcs Pepa Raraunga ABS1512519.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa ABS Whakaputa Mana 3.500gf
Pretravel 0.110" (2.8mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.047" (1.2mm) Ētahi Ingoa 255-2034
ABS1512519-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.345" (8.8mm)
Te Kaha Mahi 55gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 200,000 Cycles Mahinga rereke 0.031" (0.8mm)
Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC) Takahanga SPDT