ABS1512513
PanasonicPanasonic
ABS1512513 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABS1512513
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Ngā Rauemi: ABS1512513.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABS1512513
Tau Wae ABS1512513 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57250 pcs Pepa Raraunga ABS1512513.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa ABS Whakaputa Mana 3.500gf
Pretravel 0.110" (2.8mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.047" (1.2mm) Ētahi Ingoa 255-5823
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.345" (8.8mm)
Te Kaha Mahi 55gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 200,000 Cycles Mahinga rereke 0.031" (0.8mm)
Whakatauranga onamata 100mA (AC/DC) Takahanga SPDT