16SEQP150M+T
PanasonicPanasonic
16SEQP150M+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SEQP150M+T
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUMINUM 150UF 16V 20% (10 X
Ngā Rauemi: 16SEQP150M+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SEQP150M+T
Tau Wae 16SEQP150M+T Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUMINUM 150UF 16V 20% (10 X Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 86198 pcs Pepa Raraunga 16SEQP150M+T.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa OS-CON™, SEQP
Ripple Current @ Low Frequency 47.75mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 955mA @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 1000 Hrs @ 125°C Te kaha 150µF