16SEPG270W
PanasonicPanasonic
16SEPG270W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SEPG270W
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SEPG SERIES - OSCON THT TYPE 16V
Ngā Rauemi: 16SEPG270W.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SEPG270W
Tau Wae 16SEPG270W Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SEPG SERIES - OSCON THT TYPE 16V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134475 pcs Pepa Raraunga 16SEPG270W.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa OS-CON™, SEPG
Ripple Current @ Low Frequency 252mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.04A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P122604
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose