16SEPC180MX+S
PanasonicPanasonic
16SEPC180MX+S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SEPC180MX+S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 16SEPC180MX+S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SEPC180MX+S
Tau Wae 16SEPC180MX+S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142673 pcs Pepa Raraunga 16SEPC180MX+S.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
16SEPC100MW+S
16SEPC100MW+S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 245416 pcs
Tikiake: 16SEPC100MW+S.pdf
RFQ
16SEPC270MX+S
16SEPC270MX+S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 106888 pcs
Tikiake: 16SEPC270MX+S.pdf
RFQ
16SEPC180M+TSS
16SEPC180M+TSS
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Tikiake: 16SEPC180M+TSS.pdf
16SEPC150MD+S
16SEPC150MD+S
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Tikiake: 16SEPC150MD+S.pdf
16SEPC180M
16SEPC180M