16SEPC180M+TSS
PanasonicPanasonic
16SEPC180M+TSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16SEPC180M+TSS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 16SEPC180M+TSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16SEPC180M+TSS
Tau Wae 16SEPC180M+TSS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147635 pcs Pepa Raraunga 16SEPC180M+TSS.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SEPC
Ripple Current @ Low Frequency 218mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.36A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P16380TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 16 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
16SEPC180MX+S
16SEPC180MX+S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 142673 pcs
Tikiake: 16SEPC180MX+S.pdf
RFQ
16SEPC270M+TSS
16SEPC270M+TSS
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 163972 pcs
Tikiake: 16SEPC270M+TSS.pdf
RFQ
16SEPC150MD
16SEPC150MD
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Tikiake: 16SEPC150MD.pdf
16SEPC180M
16SEPC180M
Tikiake: 16SEPC180M.pdf
16SEPC220MD+S
16SEPC220MD+S
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H