10SVPA68MAA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10SVPA68MAA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 10SVPA68MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10SVPA68MAA
Tau Wae 10SVPA68MAA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101868 pcs Pepa Raraunga 10SVPA68MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa OS-CON™, SVPA
Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.2A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122165CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose