10SVPA150MAA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 10SVPA150MAA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: 10SVPA150MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 10SVPA150MAA
Tau Wae 10SVPA150MAA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113049 pcs Pepa Raraunga 10SVPA150MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa OS-CON™, SVPA
Ripple Current @ Low Frequency 138mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa P122169TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose