AI-2429-TWT-12V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2429-TWT-12V-2-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AI-2429-TWT-12V-2-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua AUDIO MAGNETIC IND 3-20V TH
Ngā Rauemi: AI-2429-TWT-12V-2-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AI-2429-TWT-12V-2-R
Tau Wae AI-2429-TWT-12V-2-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 47017 pcs Pepa Raraunga AI-2429-TWT-12V-2-R.pdf
Waahi Ngaohiko 3 ~ 20V Putanga - Kua tohua 12V
Whakamutunga PC Pins Hangarau Magnetic
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 100dB @ 12V, 10cm Rahi / Rahi 0.937" Dia (23.80mm)
Raupapa AI Ratonga Washable
Tauranga Tauranga Top Packaging Tray
Ētahi Ingoa 668-1223
AI-2429-TWT-12V-2-R-ND
AI2429TWT12V2R
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input DC
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Rautanga 2.9kHz
Te roa - Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 12V 8mA 2.9kHz 100dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins I teie nei - Te tuku 8mA