AI-2332-TWT-12V-2-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
AI-2332-TWT-12V-2-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AI-2332-TWT-12V-2-R
Kaihanga / Waitohu: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO INDICATOR 3-20V TH
Ngā Rauemi: AI-2332-TWT-12V-2-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AI-2332-TWT-12V-2-R
Tau Wae AI-2332-TWT-12V-2-R Kaihanga PUI Audio, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 35734 pcs Pepa Raraunga AI-2332-TWT-12V-2-R.pdf
Waahi Ngaohiko 3 ~ 20V Putanga - Kua tohua 12V
Whakamutunga PC Pins Hangarau Piezo
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 85dB @ 12V, 10cm Rahi / Rahi 0.921" Dia (23.40mm)
Raupapa AI Ratonga -
Tauranga Tauranga Top Packaging Tray
Tae Mahi -30°C ~ 100°C Aratau Mahi Single Tone
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input DC Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Rautanga 3.2kHz Te roa -
Kaituku Atekeneke Indicator, Internally Driven Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 12V 13mA 3.2kHz 85dB @ 12V, 10cm Through Hole PC Pins
I teie nei - Te tuku 13mA Whakaaetanga -