PDA012B-350C-R
PHIHONG USAPHIHONG USA
PDA012B-350C-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDA012B-350C-R
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 20-34.4V
Ngā Rauemi: PDA012B-350C-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDA012B-350C-R
Tau Wae PDA012B-350C-R Kaihanga PHIHONG USA
He Rahinga Kei te wātea 3164 pcs Pepa Raraunga PDA012B-350C-R.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 20 ~ 34.4 V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 100VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 136VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Connector
Rahi / Rahi 5.20" L x 1.20" W x 0.90" H (132.0mm x 30.0mm x 22.0mm) Raupapa PDA
Ratonga IP20 Mana (Watts) 12W
Ētahi Ingoa 993-1217
PDA012B-350C
PDA012B350CR
Tae Mahi -40°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 77% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 20 ~ 34.4 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 350mA