PDA012A-350C-R
PHIHONG USAPHIHONG USA
PDA012A-350C-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDA012A-350C-R
Kaihanga / Waitohu: PHIHONG USA
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 20-34.4V
Ngā Rauemi: PDA012A-350C-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDA012A-350C-R
Tau Wae PDA012A-350C-R Kaihanga PHIHONG USA
He Rahinga Kei te wātea 7681 pcs Pepa Raraunga PDA012A-350C-R.pdf
Taumaha 0.331 lb (150.14g) Putanga - Whakaputa 20 ~ 34.4 V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Input (Min) 185VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 304VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Connector
Rahi / Rahi 2.81" L x 1.33" W x 1.81" H (71.5mm x 33.8mm x 46.0mm) Raupapa PDA
Ratonga IP20 Mana (Watts) 12W
Ētahi Ingoa 993-1220
PDA012A-350C
PDA012A350CR
Tae Mahi -40°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 75% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 20 ~ 34.4 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 350mA