OD9238-24HB02A
Orion FansOrion Fans
OD9238-24HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9238-24HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9238-24HB02A
Tau Wae OD9238-24HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.463 lb (210.01g)
Waahi Ngaohiko 17 ~ 26.4VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9238
RPM 4000 RPM Mana (Watts) 13.20W
Ētahi Ingoa 1053-1674
OD9238-24HB02AX
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 50.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.280A He momo kai Ball