OD9238-24HB
Orion FansOrion Fans
OD9238-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9238-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9238-24HB.pdf2.OD9238-24HB.pdf3.OD9238-24HB.pdf4.OD9238-24HB.pdf5.OD9238-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9238-24HB
Tau Wae OD9238-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.463 lb (210.01g)
Waahi Ngaohiko 17 ~ 26.4VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9238
RPM 4000 RPM Mana (Watts) 13.20W
Ētahi Ingoa 1053-1670
OD9238-24HBX
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 50.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.280A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 90.0 CFM (2.52m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9238-12MB-VXC01A
OD9238-12MB-VXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 5807 pcs
Tikiake: OD9238-12MB-VXC01A.pdf
RFQ
OD9238-12LB-VXC5
OD9238-12LB-VXC5
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 6287 pcs
Tikiake: OD9238-12LB-VXC5.pdf
RFQ
OD9238-24HB-VXC5
OD9238-24HB-VXC5
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE