OD9225-12HSS
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-12HSS.pdf2.OD9225-12HSS.pdf3.OD9225-12HSS.pdf4.OD9225-12HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-12HSS
Tau Wae OD9225-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225
RPM 2900 RPM Mana (Watts) 2.90W
Ētahi Ingoa 1053-1278
OD9225-12HSSX
OD922512HSS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.250A He momo kai Sealed Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 52.0 CFM (1.46m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9225-12HS02A
OD9225-12HS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 9229 pcs
Tikiake: OD9225-12HS02A.pdf
RFQ
OD9225-12HS01A
OD9225-12HS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 10528 pcs
Tikiake: OD9225-12HS01A.pdf
RFQ
OD9225-12HSS02A
OD9225-12HSS02A
Tikiake: OD9225-12HSS02A.pdf
OD9225-12HS5
OD9225-12HS5
Tikiake: OD9225-12HS5.pdf
OD9225-12HSS10A
OD9225-12HSS10A
Tikiake: OD9225-12HSS10A.pdf
OD9225-12LB
OD9225-12LB
Tikiake: OD9225-12LB.pdf
OD9225-12HHSS5
OD9225-12HHSS5
Tikiake: OD9225-12HHSS5.pdf
OD9225-12HSS01A
OD9225-12HSS01A
Tikiake: OD9225-12HSS01A.pdf
OD9225-12HS10A
OD9225-12HS10A
Tikiake: OD9225-12HS10A.pdf
OD9225-12HS
OD9225-12HS
Tikiake: OD9225-12HS.pdf
OD9225-12HSS5
OD9225-12HSS5
Tikiake: OD9225-12HSS5.pdf
OD9225-12LB01A
OD9225-12LB01A
Tikiake: OD9225-12LB01A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel