OD9225-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD9225-12HS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9225-12HS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9225-12HS02A.pdf2.OD9225-12HS02A.pdf3.OD9225-12HS02A.pdf4.OD9225-12HS02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9225-12HS02A
Tau Wae OD9225-12HS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92.5mm L x 92.5mm H Raupapa OD9225