OD9220-12HSS
Orion FansOrion Fans
OD9220-12HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9220-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD9220-12HSS.pdf2.OD9220-12HSS.pdf3.OD9220-12HSS.pdf4.OD9220-12HSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9220-12HSS
Tau Wae OD9220-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa OD9220
RPM - Ētahi Ingoa OD9220-12HSSX
OD922012HSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD9220-12MB01A
OD9220-12MB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8641 pcs
Tikiake: OD9220-12MB01A.pdf
RFQ
OD9220-12HS
OD9220-12HS
Kaihanga: Orion Fans