OD9220-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD9220-12HS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD9220-12HS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD9220-12HS02A
Tau Wae OD9220-12HS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa OD9220
RPM 2700 RPM Ētahi Ingoa OD9220-12HS02AX
OD9220-12HSO2A
OD9220-12HSO2A-ND
OD922012HS02A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 33.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.250A