OD8032-24HB02A
Orion FansOrion Fans
OD8032-24HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8032-24HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8032-24HB02A
Tau Wae OD8032-24HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 12 ~ 30VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8032
RPM 3800 RPM Ētahi Ingoa OD8032-24HB02AX
OD8032-24HBO2A
OD8032-24HBO2A-ND
OD803224HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 40.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.380A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 50.0 CFM (1.40m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8032-24LB02A
OD8032-24LB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 7404 pcs
Tikiake: OD8032-24LB02A.pdf
RFQ
OD8032-24HB
OD8032-24HB
Kaihanga: Orion Fans