OD8032-24HB
Orion FansOrion Fans
OD8032-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8032-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8032-24HB.pdf2.OD8032-24HB.pdf3.OD8032-24HB.pdf4.OD8032-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8032-24HB
Tau Wae OD8032-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 21.6 ~ 26.4VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8032
RPM 3800 RPM Ētahi Ingoa 1053-1267
OD8032-24HBX
OD803224HB
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka 42.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.120A