OD8032-12HB5
Orion FansOrion Fans
OD8032-12HB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8032-12HB5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8032-12HB5
Tau Wae OD8032-12HB5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8032
RPM 3800 RPM Ētahi Ingoa OD8032-12HB5X
OD803212HB5
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 40.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.550A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 50.0 CFM (1.40m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8025-48HSS
OD8025-48HSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 23962 pcs
Tikiake: OD8025-48HSS.pdf
RFQ
OD8032-12HB
OD8032-12HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE