OD8032-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD8032-12HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8032-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8032-12HB02A
Tau Wae OD8032-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 17VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80.5mm L x 80.5mm H Raupapa OD8032
RPM 3800 RPM Ētahi Ingoa OD8032-12HB02AX
OD8032-12HBO2A
OD8032-12HBO2A-ND
OD803212HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 40.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.550A