OD8025-24HB
Orion FansOrion Fans
OD8025-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-24HB.pdf2.OD8025-24HB.pdf3.OD8025-24HB.pdf4.OD8025-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-24HB
Tau Wae OD8025-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.19 lb (86.18g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 1.44W
Ētahi Ingoa 1053-1260
OD8025-24HBX
OD802524HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.110A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 40.0 CFM (1.12m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8025-24HB01A
OD8025-24HB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9474 pcs
Tikiake: OD8025-24HB01A.pdf
RFQ
OD8025-12MSS10A
OD8025-12MSS10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 14623 pcs
Tikiake: OD8025-12MSS10A.pdf
RFQ
OD8025-24HBIP5501A
OD8025-24HBIP5501A
Tikiake: OD8025-24HBIP5501A.pdf
OD8025-12MSS5
OD8025-12MSS5
Tikiake: OD8025-12MSS5.pdf
OD8025-24HBIP55
OD8025-24HBIP55
Tikiake: OD8025-24HBIP55.pdf
OD8025-24HHB
OD8025-24HHB
Tikiake: OD8025-24HHB.pdf
OD8025-12MS5
OD8025-12MS5
Tikiake: OD8025-12MS5.pdf
OD8025-24HB02A
OD8025-24HB02A
Tikiake: OD8025-24HB02A.pdf
OD8025-12MSS01A
OD8025-12MSS01A
Tikiake: OD8025-12MSS01A.pdf
OD8025-12MSS02A
OD8025-12MSS02A
Tikiake: OD8025-12MSS02A.pdf
OD8025-24HBIP5502A
OD8025-24HBIP5502A
Tikiake: OD8025-24HBIP5502A.pdf
OD8025-12MSS
OD8025-12MSS
Tikiake: OD8025-12MSS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel