OD8025-12MSS5
Orion FansOrion Fans
OD8025-12MSS5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8025-12MSS5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8025-12MSS5.pdf2.OD8025-12MSS5.pdf3.OD8025-12MSS5.pdf4.OD8025-12MSS5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8025-12MSS5
Tau Wae OD8025-12MSS5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8025
RPM 2500 RPM Mana (Watts) 960mW
Ētahi Ingoa OD8025-12MSS5X
OD802512MSS5
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart, PWM Control Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.130A He momo kai Sealed Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 31.0 CFM (0.868m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8025-24HBIP5501A
OD8025-24HBIP5501A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6950 pcs
Tikiake: OD8025-24HBIP5501A.pdf
RFQ
OD8025-12MSS
OD8025-12MSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE