OD8020-12HSS5
Hua Hua
Tau Wae: OD8020-12HSS5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8020-12HSS5.pdf2.OD8020-12HSS5.pdf3.OD8020-12HSS5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8020-12HSS5
Tau Wae OD8020-12HSS5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8020
RPM - Ētahi Ingoa OD8020-12HSS5X
OD802012HSS5
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8020-12LB
OD8020-12LB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 12974 pcs
Tikiake: OD8020-12LB.pdf
RFQ
OD8020-12HSS
OD8020-12HSS
Kaihanga: Orion Fans