OD8020-12HSS
Hua Hua
Tau Wae: OD8020-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8020-12HSS.pdf2.OD8020-12HSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8020-12HSS
Tau Wae OD8020-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18931 pcs Pepa Raraunga 1.OD8020-12HSS.pdf2.OD8020-12HSS.pdf
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8020
RPM - Ētahi Ingoa OD8020-12HSSX
OD802012HSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8020-12LB
OD8020-12LB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 12974 pcs
Tikiake: OD8020-12LB.pdf
RFQ
OD8020-12HS02A
OD8020-12HS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 11227 pcs
Tikiake: OD8020-12HS02A.pdf
RFQ
OD8020-12HSS01A
OD8020-12HSS01A
Tikiake: OD8020-12HSS01A.pdf
OD8020-12LB01A
OD8020-12LB01A
Tikiake: OD8020-12LB01A.pdf
OD8020-12HS5
OD8020-12HS5
Tikiake: OD8020-12HS5.pdf
OD8020-12HSS5
OD8020-12HSS5
Tikiake: OD8020-12HSS5.pdf
OD8020-12HHSS5
OD8020-12HHSS5
Tikiake: OD8020-12HHSS5.pdf
OD8020-12HSS10A
OD8020-12HSS10A
Tikiake: OD8020-12HSS10A.pdf
OD8020-12HS
OD8020-12HS
Tikiake: OD8020-12HS.pdf
OD8020-12HS10A
OD8020-12HS10A
Tikiake: OD8020-12HS10A.pdf
OD8020-12HS01A
OD8020-12HS01A
Tikiake: OD8020-12HS01A.pdf
OD8020-12HSS02A
OD8020-12HSS02A
Tikiake: OD8020-12HSS02A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel