OD8015-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD8015-12HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8015-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8015-12HB02A
Tau Wae OD8015-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8015