OD8015-12HB
Orion FansOrion Fans
OD8015-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD8015-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD8015-12HB.pdf2.OD8015-12HB.pdf3.OD8015-12HB.pdf4.OD8015-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD8015-12HB
Tau Wae OD8015-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 80mm L x 80mm H Raupapa OD8015
RPM 3200 RPM Ētahi Ingoa 1053-1250
OD8015-12HBX
OD801512HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 33.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 30.0 CFM (0.840m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD8015-12HB02A
OD8015-12HB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE