OD7025-12MSS02A
Hua Hua
Tau Wae: OD7025-12MSS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD7025-12MSS02A.pdf2.OD7025-12MSS02A.pdf3.OD7025-12MSS02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD7025-12MSS02A
Tau Wae OD7025-12MSS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 70mm L x 70mm H Raupapa OD7025
RPM - Ētahi Ingoa OD7025-12MSS02AX
OD7025-12MSSO2A
OD7025-12MSSO2A-ND
OD702512MSS02A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga CE
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD751J
OD751J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 750 OHM 1/4W 5% AXIAL