OD7025-12MSS
Hua Hua
Tau Wae: OD7025-12MSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD7025-12MSS.pdf2.OD7025-12MSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD7025-12MSS
Tau Wae OD7025-12MSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22075 pcs Pepa Raraunga 1.OD7025-12MSS.pdf2.OD7025-12MSS.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 70mm L x 70mm H Raupapa OD7025
RPM - Ētahi Ingoa OD7025-12MSSX
OD702512MSS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sealed Sleeve Whakaaetanga CE
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD7025-12LSS01A
OD7025-12LSS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13149 pcs
Tikiake: OD7025-12LSS01A.pdf
RFQ
OD7025-24MB
OD7025-24MB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN 70X25MM 24VDC 33CFM
I roto i te taonga: 12682 pcs
Tikiake: OD7025-24MB.pdf
RFQ
OD750J
OD750J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL