OD6038-48LBVXC02A
Orion FansOrion Fans
OD6038-48LBVXC02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-48LBVXC02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-48LBVXC02A
Tau Wae OD6038-48LBVXC02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM - Ētahi Ingoa OD6038-48LBVXC02AX
OD6038-48LBVXCO2A
OD6038-48LBVXCO2A-ND
OD603848LBVXC02A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant