OD6038-48LBVXC
Orion FansOrion Fans
OD6038-48LBVXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6038-48LBVXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6038-48LBVXC.pdf2.OD6038-48LBVXC.pdf3.OD6038-48LBVXC.pdf4.OD6038-48LBVXC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6038-48LBVXC
Tau Wae OD6038-48LBVXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6038
RPM - Ētahi Ingoa OD6038-48LBVXCX
OD603848LBVXC
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6038-24MBVXC5
OD6038-24MBVXC5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6538 pcs
Tikiake: OD6038-24MBVXC5.pdf
RFQ
OD6038-48HBVXC02A
OD6038-48HBVXC02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 6330 pcs
Tikiake: OD6038-48HBVXC02A.pdf
RFQ
OD6038-48LBVXC01A
OD6038-48LBVXC01A