OD6025-24HSS
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-24HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-24HSS
Tau Wae OD6025-24HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM 4600 RPM Mana (Watts) 3.60W
Ētahi Ingoa 1053-1244
OD6025-24HSSX
OD602524HSS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 35.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 40000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.150A He momo kai Sealed Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 25.0 CFM (0.700m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6025-24HS02A
OD6025-24HS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 10614 pcs
Tikiake: OD6025-24HS02A.pdf
RFQ
OD6025-24HS01A
OD6025-24HS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 10980 pcs
Tikiake: OD6025-24HS01A.pdf
RFQ
OD6025-24HSS01A
OD6025-24HSS01A
Tikiake: OD6025-24HSS01A.pdf
OD6025-24HHSS01A
OD6025-24HHSS01A
Tikiake: OD6025-24HHSS01A.pdf
OD6025-24LS
OD6025-24LS
Tikiake: OD6025-24LS.pdf
OD6025-24HSS02A
OD6025-24HSS02A
Tikiake: OD6025-24HSS02A.pdf
OD6025-24HHSS02A
OD6025-24HHSS02A
Tikiake: OD6025-24HHSS02A.pdf
OD6025-24HS
OD6025-24HS