OD6025-24HS02A
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-24HS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-24HS02A
Tau Wae OD6025-24HS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM - Ētahi Ingoa OD6025-24HS02AX
OD6025-24HSO2A
OD6025-24HSO2A-ND
OD602524HS02A
Tae Mahi 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6025-24HSS
OD6025-24HSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 25229 pcs
Tikiake: OD6025-24HSS.pdf
RFQ
OD6025-24LB
OD6025-24LB
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 15657 pcs
Tikiake: OD6025-24LB.pdf
RFQ
OD6025-24HS
OD6025-24HS