OD6025-12HHS02A
Orion FansOrion Fans
OD6025-12HHS02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-12HHS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-12HHS02A
Tau Wae OD6025-12HHS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM - Ētahi Ingoa OD6025-12HHS02AX
OD602512HHS02A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6025-12HHSS01A
OD6025-12HHSS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13331 pcs
Tikiake: OD6025-12HHSS01A.pdf
RFQ
OD6025-12HHBIP5502A
OD6025-12HHBIP5502A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 6865 pcs
Tikiake: OD6025-12HHBIP5502A.pdf
RFQ
OD6025-12HHS
OD6025-12HHS