OD6025-12HHS
Orion FansOrion Fans
OD6025-12HHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6025-12HHS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6025-12HHS.pdf2.OD6025-12HHS.pdf3.OD6025-12HHS.pdf4.OD6025-12HHS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6025-12HHS
Tau Wae OD6025-12HHS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6025
RPM - Ētahi Ingoa OD6025-12HHSX
OD602512HHS
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6025-12HHS10A
OD6025-12HHS10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE