OD6020-24HS
Orion FansOrion Fans
OD6020-24HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6020-24HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6020-24HS.pdf2.OD6020-24HS.pdf3.OD6020-24HS.pdf4.OD6020-24HS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6020-24HS
Tau Wae OD6020-24HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6020
RPM - Ētahi Ingoa OD6020-24HSX
OD602024HS
Tae Mahi 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Poaka -