OD6020-24HB
Orion FansOrion Fans
OD6020-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6020-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD6020-24HB.pdf2.OD6020-24HB.pdf3.OD6020-24HB.pdf4.OD6020-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6020-24HB
Tau Wae OD6020-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 12 ~ 32VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6020
RPM 4500 RPM Ētahi Ingoa 1053-1234
OD6020-24HBX
OD602024HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 30.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.090A