OD6015-12LLB01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12LLB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6015-12LLB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6015-12LLB01A
Tau Wae OD6015-12LLB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.079 lb (35.83g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6015
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 720mW
Ētahi Ingoa OD6015-12LLB01AX
OD601512LLB01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 21.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 11.0 CFM (0.308m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD6015-12LLB
OD6015-12LLB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE