OD6015-12LB01A
Orion FansOrion Fans
OD6015-12LB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD6015-12LB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD6015-12LB01A
Tau Wae OD6015-12LB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.079 lb (35.83g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OD6015
RPM 3500 RPM Mana (Watts) 840mW
Ētahi Ingoa OD6015-12LB01AX
OD601512LB01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 21.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C