OD5020-24HB
Hua Hua
Tau Wae: OD5020-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5020-24HB.pdf2.OD5020-24HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5020-24HB
Tau Wae OD5020-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11734 pcs Pepa Raraunga 1.OD5020-24HB.pdf2.OD5020-24HB.pdf
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5020